Data Steward

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Data Steward active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.11.2021

    Noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Cerinte

    De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Ne dorim ca tu sa vii cu:
    Studii medii;
    Cunostinte MS Office;
    Utilizarea limbii engleze la nivel mediu;
    Spirit de echipa;
    Atentie sporita la detalii, capacitate de analiza si meticulozitate.

    Responsabilitati

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:
    Crearea si actualizarea produselor in sistem, in urma documentelor primite de la Asistent Category Manager/ Category Manager;
    Crearea promotiilor in sistem, atat in mediul online, cat si in mediul offline;
    Realizarea corectiilor in sistem pe baza informatiilor primite de la colegii din departamentul Data Quality (incadrari statistice, denumiri ale produselor, atribute, termene de valabilitate, termene de receptie si de pastrare);
    Introducerea in sistem a modificarilor de pret pe baza documentelor intocmite de Asistent Buyer si predarea acestora pentru a fi confirmate furnizorilor;
    Gestionarea produselor conform procedurii interne.

    Alte informatii

    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
    Card de tichete de masa;
    Diverse bonusuri lunare prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
    Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
    Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
    Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
    Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (66)