Analist aplicatii IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Analist aplicatii IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.12.2020

    De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    • Participarea la implementarea proiectelor care necesita componente IT (aplicatii, module, sisteme informatice, etc);
    • Centralizarea cerintelelor de business de la utilizatori;
    • Analizarea cerintelelor tehnice, documentarea si comunicarea cu partenerii externi;
    • Propunerea solutiilor de business si intocmirea specificatiilor tehnice, in acord cu cerintele proiectelor;
    • Oferirea suportului in timpul proiectului, dar si dupa implementarea acestuia (testare aplicatii, training pentru utilizatori, etc.);
    • Oferirea de suport L2 pentru aplicatiile si sistemele de care vei fi responsabil;
    • Asigurarea calitatii solutiilor informatice oferite, precum si a bunei functionari a acestora, prin respectarea standardelor de calitate impuse prin specificatiile proiectelor;
    • Identificarea si propunerea unor modalitati de optimizare a proceselor si a solutiilor tehnice, in colaborare cu partenerii externi si cu echipele IT din grupul Ahold Delhaize;
    • Sustinerea de sesiuni de training pentru utilizatorii finali.
    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

    Ne dorim ca tu sa vii cu:
    • Studii superioare finalizate (de preferat profil IT sau Tehnic);
    • Experienta in implementarea de proiecte (minimum 3 ani);
    • Experienta in utilizarea sistemelor ERP (SAP, Artemis etc);
    • Bune abilitati de analiza, sinteza si documentare;
    • Bune cunostinte de utilizare Microsoft Office (Excel si PowerPoint);
    • Buna cunoastere a limbii engleze;
    • Abilitati de comunicare, relationare, organizare si integrare.
    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
    • Pachet variat de compensatii si beneficii;
    • Card de tichete de masa;
    • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
    • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
    • Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
    • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
    • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina “in forma”.
    • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.

    BUCURESTI, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)