Asistent Manager

Angajator: PKF Finconta
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.06.2019

    Grupul Finconta este format din patru societăţi PKF Finconta, PKF Finconta Consultanţă, Finconta Human Resources si Finconta Consulting SPRL. Prin intermediul acestora, oferim servicii de: audit finaciar, consultanta fiscala, preturi de transfer, analiza financiara corporativa, insolventa, contabilitate, resurse umane - salarizare.

    Cerinte

    Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
    - Atitudine pozitiva, entuziasm;
    - Persoana organizata si responsabila, atenta la detalii;
    - OBLIGATORIU: cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit.
    - OBLIGATORIU: Cunostinte avansate de operare in MS Office (obligatoriu Word si Excel).
    - capacitate de organizare, planificare si rigurozitate;
    - capacitatea de concentrare pe mai multe sarcini in acelasi timp
    - inalt simt al responsabilitatii;
    - adaptabilitate la lucrul in echipa

    Responsabilitati

    - Task-uri administrative de suport si secretariat ;
    - Organizarea intalnirilor de afaceri, a evenimentelor companiei;
    - Gestionarea documentelor interne si de corespondenta;
    - Organizarea agendelor zilnice;
    - Traduceri;
    - Dispecerat telefonic;
    - Receptie clienti;
    - Redactare documente in MS Office;
    - Activitati de protocol;
    - Multiplicare documente;
    - Primire/ trimitere corespondenta;
    - Aprovizionare consumabile;