ASISTENT MANAGER

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Constructii
  • Imobiliare - Real Estate
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Sunteți candidatul ideal dacă aveți următoarele calități:

    Experiență administrativă de minimum 2 ani în domeniul construcțiilor, imobiliarelor sau la un dezvoltator imobiliar.
    Dovediți o atitudine diplomată, dinamică, sociabilă, atentă la detalii, responsabilă, cu o gândire constructivă.
    Abilități excelente de organizare.
    Cunoștințe minime de limba engleză.

    Responsabilitati

    În postura de ASISTENT MANAGER, veți desfășura următoarele activități:

    Asigurarea suportului administrativ al companiei
    Gestionarea relației cu furnizorii de servicii
    Colectarea și centralizarea documentelor în vederea trimiterii către departamentul contabil
    Copiere, scanare și arhivare documente de firmă
    Emiterea și transmiterea facturilor fiscale către clienți
    Transmiterea documentelor prin curier sau e-mail
    Discuții telefonice cu parteneri, furnizori și clienți
    Redactarea documentelor în Word și centralizarea situațiilor în Excel.

    Alte informatii

    Dacă vă alăturați echipei, veți avea de câștigat!

    Un job pe termen lung într-o companie în continuă dezvoltare, cu posibilitatea de a vă dezvolta profesional.
    Veți fi recompensat cu un salariu motivant în strânsă corelație cu activitatea și implicarea dvs.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Constanta, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (84)