Dispecer Transport

Angajator: AUTONOM
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.10.2018

    Autonom oferă servicii de mobilitate pentru companii și persoane fizice, prin intermediul celei mai extinse rețele de mobilitate din România: 45 de centre în 34 de orașe.

    Principalele noastre servicii sunt: închirieri pe termen scurt și mediu, leasing operațional, transferuri cu șofer, închirierea temporară de flote, servicii de fleet managment și închirierea de echipamente.

    Suntem activi pe piața de închirieri auto încă din 2006 și mândri deținători ai titlului de „Best Employer” by Aon Romania, timp de 4 ani consecutivi (2014-2017).

    Cerinte

    - Foarte bun organizator, serios, atent la detalii;
    - Capacitati sporite de relationare si coordonare a unei echipe;
    - Capacitate de lucru sub presiune;
    - Bun cunoscator al Bucurestiului, cel putin la nivel de artere principale si puncte importante de interes;
    - Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
    - Bune cunostinte de operare PC;
    - Experienta intr-un domeniu similar constituie avantaj;
    - Pasionat de industria auto.

    Responsabilitati

    - Accepta si aloca transferurile conducatorilor auto;
    - Urmareste cu atentie buna desfasurare a transferurilor;
    - Informarea conducatorilor auto asupra sarcinilor ce le revin si a modificarilor ce apar in modul de lucru;
    - Controlul activitatii conducatorilor auto;
    - Urmarirea respectarii de catre conducatorii auto a sarcinilor de serviciu, a modului de lucru, de comportament fata de clienti.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet de beneficii motivant;
    - Mediu de lucru dinamic cu accent pe dezvoltarea personala a fiecarui angajat;