Agent Transporturi

Angajator: PNG Distribution
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    PNG Distribution este o casa de expeditii cu o experienta de peste 15 ani in intermedierea transporturilor de marfa, aflata in plina expansiune.

    Cerinte

    Abilități excelente de comunicare și negociere.
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele rapid și eficient.
    Cunoștințe solide de operare PC, inclusiv pachetul Microsoft Office.
    Limba engleză (cel puţin nivel mediu). Orice altă limbă de circulaţie internaţională reprezintă un avantaj.
    Experiență anterioară în domeniul transporturilor sau logistică reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Planificarea și coordonarea transporturilor în conformitate cu cerințele clienților și ale companiei.
    Comunicarea eficientă cu transportatorii, clienții și echipa internă pentru a asigura fluxul corespunzător al transporturilor.
    Monitorizarea și gestionarea operațiunilor de transport pentru a asigura respectarea termenelor și a standardelor de calitate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și prietenoasă.
    Dezvoltarea profesională și posibilități de avansare în cadrul companiei.
    Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
    Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău.
    Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență captivantă în domeniul transporturilor!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Branesti, Popesti Leordeni,

    3000 - 3500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (11)