Agent Comercial

Angajator: EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Timisoara
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Societatea EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A. este o institutie financiara nebancara. A fost infiintata in anul 2009 ca societate pe actiuni de tip inchis, cu capital privat.

    Obiectul de activitate il reprezinta acordarea de credite de consum, precum si alte tipuri de finantare sau refinantare (creditare atat persoane fizice cat si juridice).
    In prezent suntem activi pe piata financiara cu 18 agentii deschise in 16 orase mari ale Romaniei.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate;
    Cunostinte basic - pachet MS Office, Excel, Word, PowerPoint, Outlook;
    Ai abilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa;
    Te adaptezi foarte usor la schimbari, esti activ si targetezi atingerea rezultatelor;
    Permis categoria B fara evenimente rutiere;

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Promovezi produsele noastre destinate atat persoanelor fizice cat si juridice;
    Contactezi telefonic clientii in vederea vanzarii produselor societatii;
    Efectuezi vizionari ale garantiilor propuse pentru contractarea creditelor de catre clientii potentiali;
    Colaborezi cu angajatii sediului in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite la nivel de unitate;
    Utilizezi autoturismul de serviciu, executi traseele necesare desfasurarii activitatii firmei si diverse activitati administrative;
    Intocmesti rapoarte cu privire la activitate.
    Descrierea companiei
    Easy Credit este o societate romaneasca pe actiuni, infiintata in anul 2009. Compania este una specializata in acordarea de imprumuturi nebancare, autorizata de catre Banca Nationala a Romaniei.

    Ca angajator, Easy Credit isi doreste o colaborare cat mai lunga si productiva, iar pentru asta rasplateste munca angajatilor sai cu un salariu atractiv si un mediu de lucru placut si dinamic ce ofera perspectiva de dezvoltare a carierei o echipa tanara si dornica de socializare, astfel ca mediul de lucru sa fie unul extrem de relaxat si placut, compania ia in considerare ideile oamenilor din echipa si le da posibilitatea sa evolueze si sa avanseze in domeniul financiar. Daca te regasesti in descrierea noastra, esti o persoana activa, energica si ambitioasa, dornica sa experimenteze si sa evolueze in domeniul financiar, punand accent pe calitate si profesionalism, atunci postul oferit de noi poate fi un prim pas pentru cariera ta de succes.

    Te asteptam sa faci parte din echipa Easy Credit.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (41)