Contabil Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Boutique Mall active.

Vezi toate job-urile Contabil Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: Boutique Mall
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.07.2018

    Boutique Mall a fost fondat in anul 2011 si ofera clientilor un magazin online unic. Apreciem pasiunea clientilor nostri pentru cumparaturile de calitate, asa ca am creat pasii necesari pentru o experienta de cumparaturi online ideala.

    Daca doresti sa te alaturi echipei noastre, lasa-ne un CV si te vom invita pe la noi sa ne impartasesti pasiunea ta pentru moda.

    Cerinte

    Bune abilitati de organizare si planificare, atitudine proactiva, gindire analitica.
    Cunostinte operare PC (Microsoft Office).
    Identificarea celor mai bune solutii pentru companie.
    Raportarea catre supervisor a rezultatelor obtinute.
    Capacitatea de a gasi rapid solutii.
    Responsabilitate, Spirit de echipa, Incredere si Proactivitate.
    Empatie, Entuziasm, Atitudine pozitiva.
    Experienta anteriora in domeniu reprezinta un avantaj.
    Experienta anterioara in E-Commerce reprezinta un avantaj.
    Experienta si cunostinte in SAP reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Asigura evidenta contabila primara.
    Intocmeste documente financiar-contabile (facturi, ordine de deplasare, etc.).
    Organizeaza documente contabile si le preda la timp catre celelalte departamente.
    Mentine relatia cu furnizorii/clientii (pe partea de contabilitate).
    Intocmeste facturi catre clienti in programul Saga.
    Verifica incasarile si face plati din internet banking.
    Ajuta la intocmirea si verificarea declaratiilor lunare.
    Reconcilieaza conturile in baza documentelor primite pentru inchiderea lunii contabile.
    Verificarea registrului de casa, registrului de banca, a jurnalelor de vanzari si de cumparari, a fiselor de terti

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (137)