Asistent Manager Retail

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FarmaVet active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager Retail active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.04.2018

    Farmavet este unul dintre cei mai experimentați furnizori de soluții pentru domeniul veterinar din România.
    Portofoliul nostru include peste 3000 de produse, fabricate în România și provenite din import. Astăzi, ne adresăm unui numar de peste 7200 de clienți, afirmându-ne ca specialist în furnizarea de produse antiinfecțioase, anti-inflamatoare, antiparazitare, antiseptice, dezinfectați și detergenți, insecticide – raticide, produse cosmetice, dermatologice, hormonale, otice și oftalmice, produse pentru sistemul nervos și digestiv, reagenți și kit-uri de diagnostic, vaccinuri, vitamine, minerale și suplimente nutritive.

    Cerinte

    Pentru a te alatura echipei Farmavet ai nevoie de:

    Cunostinte bune operare PC MSOffice, navigare pe internet;
    Limba engleza : nivel mediu;
    Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor primite de la manager;
    Capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
    Capacitatea de a respecta termenele limita;
    Atentie catre detalii.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    Vei gestiona si asigura o buna comunicare intre departamentul de retail si celelalte departamente;
    Vei genera si verifica rapoartele interne conform solicitarilor primite de la manager;
    Vei asigura calitatea si acuratetea informatiilor, rapoartelor, documentelor redactate si/sau transmise;
    Te vei ocupa de intocmirea si gestionarea contractelor de colaborare intre societate si diversi furnizori de servicii;
    Vei solicita oferte de la furnizori noi sau existenti;
    Vei colabora cu persoanele implicate in realizarea contractelor.

    Alte informatii

    Iti oferim:

    Salariu motivant;
    Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si profesionista;
    Oportunitati de avansare in cadrul companiei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Iasi,

    BUCURESTI, Buzau, Mioveni,

    Vezi job-uri similare (40)