Asistent Manager Retail

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FarmaVet active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager Retail active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.04.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Pentru a te alatura echipei Farmavet ai nevoie de:

    Cunostinte bune operare PC MSOffice, navigare pe internet;
    Limba engleza : nivel mediu;
    Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor primite de la manager;
    Capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
    Capacitatea de a respecta termenele limita;
    Atentie catre detalii.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    Vei gestiona si asigura o buna comunicare intre departamentul de retail si celelalte departamente;
    Vei genera si verifica rapoartele interne conform solicitarilor primite de la manager;
    Vei asigura calitatea si acuratetea informatiilor, rapoartelor, documentelor redactate si/sau transmise;
    Te vei ocupa de intocmirea si gestionarea contractelor de colaborare intre societate si diversi furnizori de servicii;
    Vei solicita oferte de la furnizori noi sau existenti;
    Vei colabora cu persoanele implicate in realizarea contractelor.

    Alte informatii

    Iti oferim:

    Salariu motivant;
    Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si profesionista;
    Oportunitati de avansare in cadrul companiei.