Consilier vanzari motounelte

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MOTOUNELTE.RO SRL active.

Vezi toate job-urile Consilier vanzari motounelte active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MOTOUNELTE.RO SRL
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.04.2018
    Remote work: On-site

    RESPONSABILITATI

    Consilierul de vanzari indruma clientul in alegerea utilajului potrivit necesitatilor sale
    Finalizeaza vanzarea cu ajutorul unui sistem de gestiune modern, facil de folosit
    Este responsabil de operatiunile de incasare pe casa de marcat, POS, intocmirea documentelor fiscale
    Asigura stocul optim de marfa din magazin
    Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa, cu ajutorul sistemului de gestiune

    CERINTE

    cunostinte de operare PC
    experienta relevanta in domeniul motouneltelor, sau in domeniu tehnic - este un avantaj
    excelente abilitati de comunicare
    absolvent de liceu, de preferat cu profil tehnic sau economic

    Daca nu ai experienta, te invatam noi, cu conditia sa ai ambitie si sa muncesti cu seriozitate.

    OFERTA

    Pachet salarial atractiv, in functie de experienta
    Bonus lunar in functie de nivelul vanzarilor
    Tichete de masa
    Training specializat pentru dezvoltare profesionala

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (82)