Key Account - Pagina medicala.ro

Angajator: Active SOFT
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.08.2017

    Echipa de vanzari a proiectului PaginaMedicala.ro cauta o persoana care se va ocupa cu vanzarea de publicitate din cadrul: PaginaMedicala.ro, PaginaFarmacistilor.ro, Doctor.ro si SfatulMedicului.ro.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate,
    - Experienta in vanzari online;
    - Bune abilitati de comunicare si negociere;
    - Atitudine orientata spre client;
    - Reprezinta un plus cunoasterea pietei medicale din Romania

    Responsabilitati

    - Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
    - Contactarea clientilor, prezentarea ofertei si finalizarea vanzarii;
    - Realizarea planului de vanzari;

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    - Pachet salarial format din salariu fix si comision din incasari;
    - Acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist.