Collection Agent - perioada determinata 3 luni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AVON Cosmetics (Romania) active.

Vezi toate job-urile Collection Agent - perioada determinata 3 luni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: AVON Cosmetics (Romania)
Domeniu:
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.03.2017

    We are a company where beauty, innovation and optimism make a difference to the lives of millions of people across the globe. Beneath our product range, you’ll discover a company with strength, purpose and a remarkably empowering culture. Avon is a phenomenal success story. An iconic global brand, we’ve been creating opportunities for over 130 years. Opportunities to be independent, to be entrepreneurial, to be decisive and to take control of your career.

    Cerinte

    Studii superioare (in curs sau finalizate)
    Experienta anterioara intr-o pozitie cu responsabilitati de recuperare debite/call center prezinta un avantaj
    Cunostinte MS Office: Excel – nivel mediu
    Bune abilitati de comunicare si dorinta de a invata activitati noi
    Orientare catre client
    Abilitati de negociere

    Responsabilitati

    Vei contacta telefonic clientii care au depasit data scadenta de plata a facturilor
    Vei consemna promisiunile de plata sau alte observatii in sistem
    Vei verifica alocarea platilor in conturile clientilor
    Vei intocmi rapoarte privind numarul de apeluri initiate, numarul de promisiuni de plata stabilite si platile efectuate

    Iti oferim un job unde nu este esential sa ai experienta de lucru anterioara
    O sa ai parte de tot suportul de care ai nevoie ca sa faci o treaba buna
    Vei avea posibilitatea sa inveti multe lucruri noi
    Vei avea oportunitatea de a deveni membru al unei echipe prietenoase si deschise
    Programul de lucru este 10:30-19:00, de luni pana vineri