ELECTRICIAN

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Chitila
  • Ilfov
  • Actualizat la: 17.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Cum ar trebui sa fiti?
    Sunteti candidatul potrivit daca:
    - Detineti diploma de calificare si autorizatie
    - Aveti studii medii

    si aveti calitati personale, ca:
    - Disciplina
    - Responsabilitate
    - Spirit de echipa

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faceti?

    In postura de ELECTRICIAN veti desfasura urmatoarele activitati:

    - Inlocuiti sau reparati echipamentele defecte conform cerintelor, in conditii de siguranta;
    - Refaceti izolatia circuitului si legaturile de inpamantare conform normelor tehnice;
    - Puneti sub tensiune instalatia electrica de comanda in scopul verificarii calitatii lucrarii;
    - Remediati eventualele defecte constatate;
    - Selectati si folositi corect aparatura pentru determinarea curentului, tensiunii si rezistentei electrice;
    - Verificati instalatiile de forta in vederea respectarii normelor P.S.I.;
    - Montati echipamente, corpuri de iluminat, aparataj electric;
    - Executati lucrari specifice instalatiilor electrice pe santier (organizare santier, montat cabluri).

    Alte informatii

    LOCATIE: Str. Fortului, Nr.45, Chitila, Jud. Ilfov
    PROGRAM DE LUCRU: Inegal,in ture 12/24 , 12/48

    Daca va alaturati echipei IRIDEX, veti avea de castigat!
    - Un salariu in concordanta cu pregatirea dumneavoastra
    - Se asigura transportul sau decontarea transportului
    - Tichete de masa 30 lei
    - Prime de Craciun si Paste

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Ilfov, Chitila,

    Vezi job-uri similare (23)