Junior Helpdesk Administrator (Stefanestii de Jos)

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 30.04.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cunoștințe fundamentale de IT și o pasiune evidentă pentru tehnologie;
    Capacitatea de a lucra eficient atât individual cât și în echipă;
    Abilități excelente de comunicare în limba română și preferabil și în engleză;
    O atitudine proactivă și o dorință de a învăța și de a se adapta la noi tehnologii.

    Responsabilitati

    Oferirea de suport tehnic utilizatorilor, atât remote cât și onsite, pentru probleme de conectivitate;
    Asistență privind utilizarea aplicațiilor specifice postului;
    Suport tehnic pentru imprimante și alte periferice;
    Asistență pentru probleme legate de email și sisteme de videoconferință;
    Pregătirea echipamentelor IT pentru utilizatorii noi și gestionarea echipamentelor pentru cei care părăsesc compania.

    Locație: Apropiere de București, Ștefăneștii de Jos (transport asigurat)

    Număr de posturi: 2 (parte dintr-o echipă de 6 persoane)

    Tipul jobului: Full-time

    Nivel: Junior – Mid-level

    Program de lucru: Program flexibil cu ture, conform necesităților departamentului IT

    Ce îți oferim:

    Salariu net de 3200 RON;
    Tichete de masă în valoare maximă de 40 RON/zi lucrătoare;
    Oportunități de învățare și dezvoltare profesională într-un mediu IT avansat;
    Transport asigurat din mai multe rute spre locația de lucru;
    Un mediu de lucru prietenos și suportiv.

    Salariu

    3200 RON

    Beneficii

    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa

    2000 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (74)