Angajăm RELATIONSHIP MANAGER IFN

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 29.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group România recrutează RELATIONSHIP MANAGER pentru partenerul său din domeniul IFN, o persoană responsabilă care să promoveze produsele și serviciile financiare ale grupului destinate segmentului persoanelor juridice.

    CERINȚE:
    Absolvent studii superioare (preferabil profil finanțe-bănci / economic);
    Experiență în activitatea de creditare persoane juridice într-o bancă comercială sau într-un IFN minim 2 ani;
    Abilități de vânzător hunter (foarte bune abilități de prospectare și de identificare a potențialilor clienți);
    Cunoașterea mediului de afaceri local și deținerea unui sistem relațional foarte bine dezvoltat în vederea obținerii de recomandări; Orientare spre nevoile clientului;
    Perseverență în atingerea obiectivelor;
    Foarte bune abilități de comunicare și prezentare;
    Inițiativă;
    Abilități de intraprenor;
    Reprezintă un mare avantaj dacă ati mai vândut produsul de scont.

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂȚI:

    Cunoașterea și promovarea produselor din portofoliu;
    Prospectarea pieței în vederea atragerii de clienți noi în portofoliu;
    Vizitarea clienților și a potențialilor clienți;
    Consilierea financiară a clienților și a potențialilor clienți.

    Alte informatii

    BENEFICII:

    Bonusuri motivante corelate cu performanțele obținute;
    Mașină de serviciu;
    Tichete de masă 35 Lei / zi lucrătoare;
    Prime de sărbători (Paști, Crăciun) și evenimente (8 Martie, 1 Iunie);
    Tichete de vacanță (în funcție de realizările companiei);
    Asigurare medicală privată la Allianz Țiriac;
    Zi liberă pentru ziua de naștere;
    Pauza de masă inclusă în programul de muncă;
    Instruire continuă.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara,