Operator monitorizare instalatii frigorifice

Angajator: HR Intra Interim
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Prin procesul nostru de recrutare, asigurăm o tranziție lină atât pentru angajatori, cât și pentru angajați, deoarece facilităm canale de recrutare si mobilitate a forței de muncă pe diverse segmente: România-România, România-UE, UE-România sau Asia-România. Încurajăm recrutarea de personal calificat pentru diverși utilizatori care optează pentru muncă temporară.

    Angajații detașați beneficiază de tot sprijinul necesar pe perioada în care sunt angajați.

    Cerinte

    Studii superioare tehnice;
    Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor frigorifice (avantaj);
    Disponibilitate de a lucra in ture;
    Limba italiana nivel mediu
    Atentie la detalii si atentie distributiva;
    Rabdare si autodisciplina;
    Abilitati de relationare cu clientii;

    Responsabilitati

    Urmareste permanent echipamentele si instalatiile frigorifice monitorizate;
    Inregistreaza evenimentele si centralizeaza in rapoarte/ baze de date interne pe fiecare magazin in parte;
    Aplica procedurile de escaladare conform regulilor interne;
    Transmite imediat orice document rezultat din monitorizarea instalației frigorifice;
    La solicitarea beneficiarilor, transmite grafice de temperatură;
    Menține relații de parteneriat foarte bune cu echipa de întreținere a magazinului monitorizat;
    Comunică permanent cu superiorul cu privire la starea magazinelor monitorizate și orice intervenție externă asupra parametrilor prescriși.

    Alte informatii

    Avantaje/Beneficii:

    Salariu: 4000 ron net/ luna
    Tichete de masa: 35 ron/zi lucratoare
    Tichete cadou (Paste si Craciun) 300 ron
    Asigurare sanatate/ servicii medicale
    Bonus recomandare colegi (500 ron)
    Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in firma
    Zile libere pentru evenimente deosebite

    Program:
    Programul de lucru se desfasoara in ture, astfel:

    tura de zi: 12 ore lucrate, 24 ore libere;.
    tura de noapte: 12 ore lucrate, 48 ore libere.

    Repartizarea programului de lucru se face dupa cum urmeaza:

    schimbul I: 08:30 20:30;
    schimbul II: 20:30 08:30 (4 ore de zi, 8 ore de noapte).

    Salariu

    4000 RON

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    BUCURESTI,

    Ilfov, Brasov, BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (18)