Operator Abkant

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui operator abkant pentru o companie producatoare de elemente de semnalistica interioara si exterioara.

    Ce asteptam de la tine:
    - Sa fii absolvent de scoala tehnica,
    - Sa ai calificare de operator masini unelte sau lacatus mecanic,
    - Sa fi lucrat minim 5 ani pe un post similar,
    - Sa ai cunostinte avansate de desen tehnic,
    - Sa fii o persoana muncitoare si dornica de a invata;

    Responsabilitati

    - Te vei ocupa de realizarea operatiilor de indoire a pieselor conform desenului dat;

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Salariu net de 4500 de lei,
    - Tichete de masa de 30 lei/zi,
    - Bonusuri de performanta,
    - Transport decontat.

    Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul 8:00-16:30.

    Pentru mai multe informatii si angajari ne puteti contacta la:
    TEL: 0720 534 815
    Locatie: Ștefăneștii de Jos

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)