Bootcamp STS 2024, abonează-te pentru ultimele noutăți!

Companie: STS (Serviciul de Telecomunicații Speciale)
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip anunt: eveniment
    Nivel anunt: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Anunt la nivel national
    Actualizat la: 26.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin, Facebook sau Google pentru a rezolva si mai rapid.

    Furnizăm servicii de telecomunicaţii speciale şi de cooperare securizate, oriunde şi oricând, pentru România.

    Cerinte

    Workshopuri și activități hands-on în cea mai modernă școală de vară dedicată domeniului IT&C, în perioada 29 iulie – 4 august 2024. Poți fi printre cei mai buni 20 de studenți din facultățile cu profil tehnic din România care vor învăța direct de la specialiștii STS.

    Responsabilitati

    Vei avea parte de activități practice pregătite de ingineri hardware și de comunicații, programatori, administratori de sistem și de baze de date, specialiști în centre de date și platforme de virtualizare, experți în securitate cibernetică, dar și de specialiști în rețele, în telefonie IP și videoconferință sau în management operațional. Experiența IT&C va include ateliere individuale și de echipă, cu provocări contracronometru și workshopuri în care vor fi dezbătute cele mai noi tehnologii.
    Învață de la cei mai buni și pune-ți calitățile în valoare!

    Completează acum formularul de preînscriere pe site-ul oficial al inistituției.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (23)