Office Manager - Impact Hub Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MindOFF active.

Vezi toate job-urile Office Manager - Impact Hub Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: MindOFF
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2024

    We are an HR boutique company that find the right people in al major fields and industries, and connect them forward. As a company we are not specialised in a certain industry, but as individuals, we cover most of them: fmcg, telecom, pharma, IT, retail, automotives, oil&energy.

    Our customers are either asking us to contribute to their business by recruiting the right candidate, or by training their teams, thus enabling them to convert their know how into measured growth. On occasion we do team buildings to lighten things up and bring teams together.

    It is all about using our experience and creativity to help our partners and we enjoy a lot doing it!

    Cerinte

    Calitățile pe care le căutam:
    - Aptitudini foarte bune de comunicarea si relaționare
    - Atenție la detalii
    - Abordare practică a rezolvării problemelor și capacitatea de a vedea modalități noi și creative în jurul obstacolelor
    - Receptiv și rapid în îndeplinirea sarcinilor
    - Nivel mediu – avanst in comunicarea scrisa si verbala in limba engleza
    - Nivel începator Office (Word, Excel, Outlook)
    - Abordare proactivă și dorința de învățare și perfecționare continuă
    - Vârstă: peste 30 de ani
    - Nivel experiență pe o pozoție similară: 1 – 3 ani

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    - întâmpinarea oaspeților la Recepție
    - prezentarea spațiului potențialilor clienți
    - redirecționează e-mailurile și apelurile telefonice către colegii din echipă
    - administrarea spațiului sub coordonarea Managerului
    - gestionarea relatiei cu furnizorii
    - asistă echipa Impact Hub în diverse sarcini
    - supravegherea proceselor de administrare: acces la clădire, dulapuri, cutii poștale, imprimantă și alte facilități

    Pachet salarial:
    - pachet salarial începand de la 3800 Ron net
    - asigurare privata de sănătate
    - abonament Bookster

    Alte informatii

    Cum aplici:
    Acceptăm aplicații până pe 15 aprilie 2024. Vom desfășura interviuri pe măsură ce primim CV-uri, așa că te încurajăm să aplici cât mai repede. Trimite-ne un CV și o scrisoare de motivație concisă la catalina.sandu(at)impacthub.ro cu subiectul „Office Manager”.

    Salariu

    3800 - 4000 RON

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (62)