CONSULTANT JUNIOR PENTRU AUR DE INVESTITII SI VALUTA - CLUJ NAPOCA

Angajator: TAVEX
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Candidatul Ideal

    • Incepe o cariera, nu doar un loc de munca
    • Nu trebuie sa ai experienta.
    • Cu noi, vei deveni expert.

    Tavex este locul potrivit pentru tine, chiar daca:
    • Nu ai experienta
    • Esti absolvent recent de facultate
    • Esti student

    Pentru a lucra la Tavex ai nevoie de:
    • Dorinta de a te dezvolta
    • Gandire logica
    • Placerea de a lucra cu oamenii
    • Sa te intelegi bine cu cifrele

    Nu ai nevoie de:
    • Experienta
    • CV
    • Un compromis pentru timpul tau liber

    Descrierea jobului

    In calitate de consultant junior in aur de investitii si valuta vei:
    • Consilia clientii cu privire la investitiile in aur si argint
    • Evalua continutul de aur si argint din diverse produse
    • Lucra cu peste 50 de tipuri de valute
    • Efectua transferuri de bani
    Ce beneficii iti ofera Tavex:
    Salariul de 5 900 RON brut
    Tichete de masa in valoare de 550 RON net
    Bonus de sign-up de 8500 RON brut dupa finalizarea training-ului pana in а 6 luna
    Bonus lunar, variabil in functie de profit si performanta
    Teambuilding-uri interesante
    Transparenta, relatii deschise, valori de familie si etica de munca
    Un program flexibil, cu suficient timp liber pentru studiile tale sau doar pentru tine
    Experienta de lucru semnificativa
    Personal training si workshop-uri

    Descrierea companiei
    Iata cateva date despre noi:
    • Suntem lider de piata pentru aur si argint de investitii
    • In 2022, am vandut echivalentul in aur a 600.000 de iPhone-uri noi
    • Suntem cea mai de incredere casa de schimb valutar din tara
    • Detinem peste 30 de birouri in 12 tari

    Misiunea noastra
    Tavex nu este doar un loc unde se poate investi in aur si schimba valuta. Tavex are misiunea de a face lumea finantelor mai accesibila si mai usor de inteles. Credem in aur si in siguranta pe care acesta o aduce tuturor. Credem in angajatii nostri si le respectam dorintele. De aceea, ne propunem sa pastram echipele pe termen lung, oferind fiecarui angajat oportunitati de dezvoltare personala si sustinere.

    Salariu

    4000 - 5000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus la angajare
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Program de lucru flexibil
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (15)