Inginer Proiectare Sanitare si PSI

Angajator: Hunt Recruitment
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Hunt Group – a mix of recruitment (executive search and head hunting) and outsourcing activities in industries such as IT, oil&gas, banking, finance and automotive.

    Cerinte

    - Absolvent al Facultății de Inginerie a Instalatiilor
    - Experienta minim 3-5 ani proiectare in instalatii sanitare si stingere a incediilor pentru constructii civile si industriale
    - Cunoașterea normativelor și standardelor de proiectare în vigoare
    - Capacitatea de a interactiona cu alte departamente din cadrul companiei
    - Bune cunoștințe de operare a programului AutoCAD (2D/3D), MS Office 365
    - Cunoștințe MagiCad

    Responsabilitati

    - Proiectare instalații sanitare și a instalaților de limitare și stingere a incendiilor pentru fazele SF, DTAC, PT, DDE
    - Elaborare soluții de proiectare instalatii pentru clădiri industrial sau parcuri industriale
    - Întocmire proiecte complete (memorii tehnice, breviare de calcul, planuri, scheme funcționale, detalii de executie, liste de cantități, caiete de sarcini), respectând termenele agreate
    - Participare la discuții / ședințe de lucru impreună cu celelalte părți implicate în proiect (arhitectură, structură, instalații, beneficiari)
    - Verificarea împreună cu coordonatorul echipei, integrabilitatea în practică a proiectelor
    - Deplasare pe șantier pentru verificarea respectării proiectelor (dacă este necesar)
    - Este familiarizat cu echipamente si furnizori de echipamente pentru instalatii sanitare si stingere incendii

    Alte informatii

    Beneficii

    Salariu de baza atractiv + bonuri de masa

    Decontarea transportului in comun

    Asigurare medicală privată

    Oportunitatea de a te dezvolta într un mediu internațional

    Oportunitatea de a participa la proiecte industriale unice pentru Europa si Romania

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (111)