Team Leader

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    • Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;
    • Experienta in coordonarea unei echipe;
    • Disponibilitate pentru relocare, la nevoie;
    • Disponibilitate pentru lucrul in ture;
    • Experienta in retail reprezinta un avantaj;
    • Experienta in gestionarea de stocuri si realizarea de forecasturi reprezinta un plus;
    • Limba engleza reprezinta un plus.

    Responsabilitati

    • Construirea, formarea si dezvoltarea echipei din subordine;
    • Coordonarea echipei;
    • Elaborarea si aplicarea politicii comerciale pentru sporturile din departamentul sau;
    • Asigurarea unei bune performante a vanzarilor in magazine;
    • Setarea si atingerea obiectivelor comerciale;
    • Gestionarea stocurilor produselor din departamentul de care este responsabil.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Bonus lunar, in funcție de performanta;
    • Asigurare medicala privata;
    • Asigurare de viata;
    • Bonuri de masa;
    • Posibilitatea de a achizitiona actiuni in cadrul companiei;
    • Program intern de recomandări viitori angajati, cu recompensa financiara.

    Doar candidații eligibili vor fi contactați în maximum 2 săptămâni. Toate informațiile vor fi tratate ca fiind strict confidențiale.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Al 13-lea salariu
    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (37)