Inginer calitate și siguranța alimentului

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Transavia active.

Vezi toate job-urile Inginer calitate și siguranța alimentului active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Transavia
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Resita
  • Actualizat la: 01.04.2024

    Transavia este unul dintre cele mai reputate businessuri de familie românești, cu o experiență de peste 30 de ani pe piață, timp în care a devenit liderul local al industriei de carne de pui.

    Cerinte

    - Studii superioare: industrie alimentară.
    - Cunoștințe de bază în ceea ce priveşte sistemul HACCP și Sistemul de Management al Siguranţei Alimentului conform ISO 22000;
    - Cunoștințe foarte bune de Microsoft Office.
    - Abilitatea de a identifica neconcordanțe.
    - Capacitatea de a mobiliza şi de a organiza activitatea oamenilor din subordine, spirit de echipă.

    Responsabilitati

    Asigură respectarea cerințelor de calitate ale produselor abatorului în toate etapele de producţie.

    Alte informatii

    Nu este valabil cu relocare și nu se oferă cazare.

    Beneficii:
    - Salariu avantajos;
    - Bonuri de masa (30 lei/zi);
    - Pachet cu produsele companiei (de 2 ori pe lună);🥚🍗
    - Traininguri de specialitate;🤓
    - Facilități fiscale la salariu - sector agricultură;
    - Spor de fidelitate (la vechimea în companie);
    - Primă de sărbători.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Petreceri/evenimente companie
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Resita, Bocsa,

    Bocsa, Resita,