Inginer electronist/electromecanic

Angajator: Transavia
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bocsa
  • Resita
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Transavia este unul dintre cele mai reputate businessuri de familie românești, cu o experiență de peste 30 de ani pe piață, timp în care a devenit liderul local al industriei de carne de pui.

    Cerinte

    - Studii superioare tehnice 👨‍🎓
    - Cunoaşterea principiilor constructive şi de funcţionare a utilajelor şi echipamentelor specifice procesului tehnologic;
    - Capacitate de învăţare, de a găsi soluţii, de a interpreta situaţii noi şi de a lua decizii folosind abilităţile de rezolvare de probleme;
    - Capacitatea de a se încadra în timp și de a organiza timpul de lucru;
    - Seriozitate si punctualitate in rezolvarea problemelor.

    Responsabilitati

    Căutăm o persoană implicată, deschisă la nou, care să aibă o bună capacitate de adaptare și receptivitate în actualizarea informațiilor tehnice. Această persoană întreţine fluxul de producție în parametrii nominali de funcţionare. 📈

    - Salariu motivant, plătit întotdeauna în 2 tranșe lunare - 15 și 30 ale lunii.
    - Tichete de masă de 30 lei / zi și pachet bilunar cu produsele companiei.
    - Instruire și formare profesională, ca să devii mai eficient.
    - Spor de fidelitate.
    - Facilități fiscale la salariu.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Bocsa, Resita,