Inspector SSM

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Inspector SSM active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Navodari
  • Orastie
  • Actualizat la: 17.04.2024

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Te incurajam sa candidezi pentru acest post daca:

    • Ai studii superioare tehnice abolvite, cu diploma de licenta.
    • Ai experienta de minim 6 luni in domeniu.
    • Ești familiarizat/a cu legislatia/reglementarile in domeniul Sanatatii si Securitatii.
    • Ai cursul SSM absolvit - minim 80h.
    • Detii cunostinte de limba engleza – nivel conversational.
    • Detii permis de conducere.
    • Esti disponibil/a pentru deplasari.
    • Ai bune ablitati de organizare, analiza si sinteza.

    Responsabilitati

    • Organizarea, coordonarea si monitorizarea activitatilor de prevenire si protectie.
    • Monitorizarea legislatiei SSM.
    • Efectuarea de controale SSM si verificarea modului in care se aplica reglementarile si normele legislative in vigoare.
    • Realizarea instructajului periodic si verificarea echipamentelor pe teren.
    • Elaborarea de instructiuni proprii de aplicare a normelor de SSM in functie de particularitatile proceselor de munca, de numarul de angajati, de riscurile de accidente si imbolnaviri profesionale.
    • Completarea fiselor de instruire in cadrul verificarilor periodice.
    • Mentinerea evidentei pentru zonele cu risc ridicat si specific.

    Alte informatii

    Vei beneficia de:
    • Pachet salarial competitiv.
    • Tichete de masa de 25 de lei/zi lucrata.
    • Asigurare medicala privata.
    • Mediu de lucru placut, deschis si dinamic.

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Remote

    Mioveni,

    Vezi job-uri similare (466)