Responsabil servicii clienți / Customer Service

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Salesianer active.

Vezi toate job-urile Responsabil servicii clienți / Customer Service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Salesianer
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.03.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Te așteptăm în echipa noastră! Pentru noi, candidatul potrivit, este descris astfel:

    Experiență anterioară de minimum 2 ani într-un post de back office / secretariat, administrativ;
    Atenție la detalii și bune abilități de organizare și prioritizare;
    Persoană comunicativă, gata să se integreze într-o echipă dinamică;
    Cunoștințe de operare pe calculator (Word, Excel, Power Point, internet);
    Cunoștințe medii de limba engleză.

    Responsabilitati

    Se ocupă de implementarea în sistemul ERP și urmărirea derulării în bune condiții a contractelor semnate de către colegii din departamentele Vânzări și Customer Care;
    Se asigură de acuratețea datelor înregistrate în sistemul ERP;
    Mediază comunicarea între departamentele Producție, Logistică și Depozit;
    Răspunde cu promptitudine solicitărilor venite din partea clienților și identifică activ soluții de rezolvare a situațiilor ivite în derularea contractelor;
    Operează modificări în privința stocurilor de articole textile închiriate către clienți;
    Susține colegii din Departamentul Customer Care în efectuarea inventarelor anuale la clienți.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (246)