Sales Advisor Nespresso Boutique 6h/8h

Angajator: Nestle Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru sine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul ghideaza toate deciziile noastre si contureaza experienta pe care o oferim fiecarui angajat, indiferent de nivelul orgazitional la care se afla.

    Cerinte

    Oferim posturi full time si part-time pentru locatiile noastre Nespresso Boutique , în conformitate cu programul de funcționare ale magazinelor. (09:30-22:30)

    Responsabilitati

    Vei fi recompensat/a cu un salariu fix, in functie de experienta anterioara, la care se adauga un bonus lunar de pana la 30% din salariul net, calculat in functie de performantele tale. In plus, vei primi tichete de masa lunar, asigurare medicala privata, prima de sarbatori si alte beneficii Nespresso.

    În Nespresso vei avea șansa de a evolua și de a-ți atinge potențialul, deoarece susținem oamenii care gândesc diferit, sunt pregătiți să evolueze, își depășesc limitele și demonstrează creativitate în tot ceea ce fac.

    O zi obișnuită ar decurge astfel:

    - Începi ziua cu aroma Nespresso preferată;
    - Oferi cele mai bune servicii clienților noștri;
    - Îți atingi obiectivele personale și profesionale;
    - Preiei și procesezi comenzile membrilor Nespresso, prezentând toată gama noastră de produse;
    - Oferi informații noilor clienți despre produsele și serviciile Nespresso.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - O cultura care promoveaza incluziunea, diversitatea si inovarea;
    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonuri de masa;
    - Bonus lunar si anual de performanta;
    - Bonus de Craciun si de Paste;
    - Abonament medical pentru angajatii nostri si sotul/sotia si copiii acestora;
    - Asigurare de accident si de boală;
    - Abonament Bookster;
    - Family Day;
    - Espressor Nespresso şi capsule de cafea lunar;

    Cu o prezență în 58 de țări, punctele de vedere și experiențele diferite sunt binevenite în fiecare dintre locațiile noastre. Dar dincolo de asta, un lucru pe care îl vei găsi aici care este cu adevărat universal este sprijinul. De la sănătate și bunăstare financiară până la educație și dezvoltare în carieră, beneficiile noastre sunt concepute pentru a vă sprijini întreaga viață, nu doar munca. La urma urmei, scopul nostru este să inspirăm un mod de viață plin de bun gust și semnificativ - pentru clienții noștri și oamenii noștri.

    La Nespresso, dorim sa contribuim la conturarea unei lumi mai bune si mai sanatoase, sa inspiram oamenii sa traiasca o viata mai sanatoasa si sa avem impact la o scara si un ritm care sa faca diferenta. Facem acest lucru prin promovarea unui mediu divers, prietenos, colaborativ si de sustinere, care creeaza un mediu pozitiv, imbratiseaza inovarea si sustine oamenii si echipele sa castige. Ne propunem sa angajam oameni prietenosi, respectuosi, inspirati, carora le pasa de vietile oamenilor pe care ii atingem in fiecare zi.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Abonament Bookster
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Nestle Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Nestle Romania >>

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (17)