PAZNIC

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    • Atenție la detalii și capacitatea de a înregistra corect informațiile;
    • Experiență anterioară în domeniul securității sau al recepției constituie un avantaj;
    • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și în condiții de exterior;
    • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a relaționa cu diverse tipuri de persoane

    Responsabilitati

    In postura de PAZNIC veti desfasura urmatoarele activitati:

    • Înregistrarea datelor de identificare (nume, prenume și serie de buletin) ale tuturor persoanelor care intră pe șantier, într-un caiet dedicat;
    • Notarea numărului de înmatriculare și a firmei de proveniență a fiecărei mașini care intră pe șantier și dirijarea acestora către zona amenajată din cadrul șantierului;
    • Raportarea directă către inginerul de santier al oricarui aspect sau incident înregistrat pe parcursul programului de lucru;
    • Prezenta permanenta în cabina de pază situată la poarta de intrare a șantierului pe durata programului de lucru.

    Alte informatii

    Locatie: Sector 2, Bucuresti
    Program: L - V 7:00 – 17:00

    Daca va alaturati echipei, veti avea de castigat!
    • Un job pe termen lung intr-o companie in continua dezvoltare
    • Vei fi recompensat cu un salariu motivant in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata

    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2700 - 3300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (255)