MAGAZIONER

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    • Experiență minimă de 6 luni într-un post similar;
    • Studii medii;
    • Abilități organizatorice și atenție la detalii.

    Responsabilitati

    In postura de MAGAZIONER veti desfasura urmatoarele activitati:

    • Veti fi responsabil pentru păstrarea evidenței materialelor și asigurarea unui flux eficient de stocuri către șantier;
    • Veti asigura recepționarea, inventarierea și eliberarea mărfurilor din șantier (materiale de construcții) pe baza documentelor specifice;
    • Va veti ocupa de distribuirea materialelor de construcție către diferitele echipe din șantier, în funcție de necesități;
    • Veti menține și veti actualiza stocul.

    Alte informatii

    Locatie: Sector 2, Bucuresti
    Program: 8 - 17 (o ora pauza de masa)

    Daca va alaturati echipei, veti avea de castigat!
    • Un job pe termen lung intr-o companie in continua dezvoltare
    • Vei fi recompensat cu un salariu motivant in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Stefanestii de Jos,

    Vezi job-uri similare (492)