Administrator IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile Administrator IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.04.2024

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    - Minimum 2 ani de experienta in domeniu.
    - Cunostinte solide de IT hardware & software & networking.
    - Experienta in depanarea sistemelor Windows / Apple
    - Experienta cu solutii de backup, sisteme stocare.
    - Capacitate de asimilare rapida, personalitate dinamica orientata catre client, cu initiativa.
    - Bune cunostinte de limba engleza.
    - Permis de conducere cat B.

    Responsabilitati

    - Sa raspundeti solicitarilor primite si sa le inregistrati in sistemul de ticketing intr-un mod clar si detaliat
    - Sa rezolvati problemele IT de hardware, software si de retea
    - Sa asigurati mentenanta preventiva sau asistenta pentru rezolvarea problemelor IT, la sediul clientului sau de la distanta
    - Sa participati la definirea si documentarea bazei de cunostinte IT
    - Sa participati la proiecte speciale sau punctuale, daca e cazul
    - Sa escaladati problemele la un nivel superior de support, daca e necesar.
    Va oferim acces si la Modul de lucru Openvision accesand link-ul: Mod de Lucru - openvision - solutii IT pentru companii de succes

    Alte informatii

    PROGRAM DE LUCRU:
    Luni- Vineri: 9:00-17:00
    LOCATIE: Str. George Missail, 115 B, sector 1, BUCURESTI
    Daca va alaturati echipei Openvision, veti avea de castigat!
    - Salariu competitiv intre 600-900 euro, in functie de experienta
    - Posibilitate de avansare
    - Bonus de performanta si prime pentru evenimentele importante ale anului (Paste, Craciun, zi nastere etc)
    - Telefon mobil & Laptop
    - Masina de firma (pentru on-site)
    - O atmosfera de lucru prietenoasa si colegi cool
    - Program de integrare cu o abordare mixta de invatare (e-learning & instruire la locul de munca), pentru a va facilita un start si o integrare cat mai buna in cadrul echipei noastre
    - Program flexibil & Work from Home

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu

    3200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Remote

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (28)