Inginer Proiectant - Iaşi

Angajator: Eptisa Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 16.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Eptisa România este astăzi una dintre cele mai cunoscute companii de inginerie şi consultanţă de pe piaţa româneasca de profil care, de la momentul înfiinţării sale, a implementat cu succes peste 120 proiecte cumulând o valoare a investiţiilor ce depăşeşte astăzi 5,5 miliarde de Euro.

    Cerinte

    Cerinţe:

    - Studii superioare cu diplomă de licenţă din domeniile construcţii sau instalaţii;
    - Minim 5 ani de experiență profesională generală;
    - Participarea în cel puţin 1(un) proiect/contract la nivelul căruia să fi derulat activităţi similare cu cele pe care le va desfăşura expertul în cadrul contractului.
    - Cunoștințe avansate operare PC : Autocad

    Responsabilitati

    Responsabilităţi:

    - Sprijină Adjunctul Liderului de Echipă în elaborarea Dispozițiilor de Șantier;
    - Asigură verificarea de conformare cu cerințele angajatorului din Documentațiile de atribuire, semnalează neconcordanțele în proiectele - Antreprenorilor comparativ cu aceste cerințe;
    - Participă, la solicitarea Beneficiarului, Liderului de echipă/Liderului adjunct de echipă, la testele la terminarea lucrărilor și la recepții și pe parcursul lucrărilor atunci cand prezența este necesară;
    - Participă la întalnirile lunare cu Antreprenorul și Beneficiarul, la solicitarea LE / ALE;
    - Acordă asistență în revizuirea Master Plan-ului județean;
    - Verifică documentațiile tehnice de proiectare cu privire la alimentări cu apă și canalizare întocmite de Antreprenori în cadrul contractelor de tip proiectare și execuție și la modificările propuse la aceste proiecte, având în vedere prevederile documentației de atribuire, reglementările/ standardele/ normele de proiectare în vigoare și alte prevederi legislative aplicabile în vigoare.

    Beneficii

    • Asigurare de viata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Short Fridays
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,