UNIVERSAL BANKER - BUCURESTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FIRST BANK active.

Vezi toate job-urile UNIVERSAL BANKER - BUCURESTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.06.2023

    We are partners first. This is The American Way of doing business. Adică nu demonstrăm cine e mai bun, ci cum ajungem împreună la cea mai eficientă soluție.

    Nu credem în candidați perfecți, ci în oamenii potriviți la momentul și locul potrivit. Vrem să:
    - fii deschis la provocări și să îți dai voie să te pui în contexte noi
    - lucrezi în echipă, nu să demonstrezi că poți să faci totul singur și perfect
    - înveți din greșeli, nu să te strezezi să fii impecabil

    Cerinte

    Cum ești tu?
    • Ai studii superioare (in domeniul economic, de preferat);
    • Ai experienta de minim un an intr-o pozitie care presupune vanzare catre clienti (in domeniul bancar reprezinta un avantaj)
    • Cunoști limba engleză la nivel conversațional;
    • Comunicativ si organizat;
    • Orientat/ă către nevoile clientului.

    Responsabilitati

    Cum arată activitatea ta?
    • Vei cunoaște în detaliu produsele si serviciile Băncii, dedicate clienților;
    • Vei desfășura o activitate susținută de promovare a produselor și serviciilor tranzacționale și de economisire;
    • Vei gestiona solicitările clienților privind deschiderea, închiderea conturilor curente, consttuirea, modificarea, anularea produselor destinate economisirii în lei sau valută;
    • Vei accesa canalele alternative de tranzacționare, emitere, activare, administrare sau rezilierea/închiderea cardurilor de debit;
    • Vei procesa solicitările clienților privind transferurile cash și non cash în lei sau valută;
    • Vei răspunde de valorile monetare și non monetare din gestiune.

    Alte informatii

    Dacă și tu crezi în The American Way, hai să ne cunoaștem!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)