UNIVERSAL BANKER FLYER - BUCURESTI

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    We are partners first. This is The American Way of doing business. Adică nu demonstrăm cine e mai bun, ci cum ajungem împreună la cea mai eficientă soluție.

    Nu credem în candidați perfecți, ci în oamenii potriviți la momentul și locul potrivit. Vrem să:
    - fii deschis la provocări și să îți dai voie să te pui în contexte noi
    - lucrezi în echipă, nu să demonstrezi că poți să faci totul singur și perfect
    - înveți din greșeli, nu să te strezezi să fii impecabil

    Cerinte

    În First Bank, obiectivul nostru este să oferim cele mai bune soluții financiare, susținute de tehnologie, personalizate de oameni.
    În Bucuresti, căutăm coleg/ă pentru poziția de Universal Banker Flyer!

    Cine ești tu?

    Ai studii superioare (in domeniul economic, de preferat);
    Ai experienta de minim un an intr-o pozitie care presupune vanzare catre clienti (in domeniul bancar reprezinta un avantaj)
    Cunoști limba engleză la nivel conversațional;
    Ești comunicativ si organizat;
    Orientat/ă către nevoile clientului
    Disponibilitatea pentru deplasari in alte sucursale din regiunea Bucuresti, in functie de nevoile bancii.

    Responsabilitati

    Cum arată activitatea ta?

    Vei cunoaște în detaliu produsele si serviciile Băncii, dedicate clienților;
    Vei desfășura o activitate susținută de promovare a produselor și serviciilor tranzacționale și de economisire;
    Vei gestiona solicitările clienților privind deschiderea, închiderea conturilor curente, consttuirea, modificarea, anularea produselor destinate economisirii în lei sau valută;
    Vei accesa canalele alternative de tranzacționare, emitere, activare, administrare sau rezilierea/închiderea cardurilor de debit;
    Vei procesa solicitările clienților privind transferurile cash și non cash în lei sau valută;
    Vei răspunde de valorile monetare și non monetare din gestiune.
    Dacă și tu crezi în The American Way, hai să ne cunoaștem!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (106)