Wellbeing Events Executive

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Wellington Consulting active.

Vezi toate job-urile Wellbeing Events Executive active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Angajator: Wellington Consulting
Domeniu:
  • Altele
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.11.2023

    Wellington is a corporate wellbeing services provider that enables organizations to nurture a culture of care, prioritizing the health and overall wellbeing of their employees.

    We are keen in working with every organization to make their experience more personalized, engaging and memorable.

    Cerinte

    Experientă in management de proiect si/sau planificare de evenimente;
    Bune cunostinţe de Microsoft Office;
    Gândire creativă;
    Abilități de comunicare verbală și scrisă atât în limba română, cât și în engleză;
    Abilitati organizatorice excelente, cu mare atentie la detalii;
    Capacitatea de a gestiona mai multe evenimente și persoane simultan;
    Capacitate dovedită de a finaliza proiecte în conformitate cu domeniul de aplicare, bugetul și calendarul prezentate;
    Abilități de negociere.
    Experienta practica in domeniu
    Dorința de a lucra într-un mediu rapid și divers;
    Pasionat/a de sănătate și wellbeing
    Abilitatea de a lucra eficient în mod autonom și in echipa;
    Abilități de rezolvare a problemelor și de gestionare a conflictelor;

    Responsabilitati

    Planifică și furnizează proiecte, activități și evenimente de succes atât on-site cât și online;
    Anticipă noi oportunități de a menține și de a construi relații cu clienții
    Realizează prezentări și dezvoltă programe interne și externe;
    Realizează bugetele pe baza domeniului de activitate și a cerințelor clienților.
    Se asigură că toate proiectele sunt livrate la timp, în limitele domeniului de aplicare și în limitele bugetului;
    Coordonează resursele interne și terțe pentru executarea impecabilă a proiectelor;
    Lucrează în colaborare cu echipa de vânzări
    Îndeplinește obiectivele de vânzări stabilite în previziunile lunare și anuale;
    Gestionează contractele cu furnizorii prin atribuirea de sarcini și comunicarea livrabilelor așteptate;
    Colectează date și realizează concepte, extragând informații utile din valorile cheie;
    Identifica și rezolva provocările care apar;
    Monitorizează progresul proiectelor și face ajustări după cum este necesar;
    Măsoara performanța proiectului pentru a identifica zonele care trebuie îmbunătățe

    Alte informatii

    Iti oferim:

    Mediu de lucru excelent;
    Flexibilitate;
    Oportunități fantastice de dezvoltare personală și profesională;
    Oportunitatea de a interacționa cu diverse industrii și domenii, fiind implicat în proiecte și evenimente unice.
    Un salariu atractiv
    Asigurare Medicala
    Bonusuri de performanta

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (26)