Electrician - 4100 RON net

Angajator: ERPA HR
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mizil
  • Ploiesti
  • Valenii de Munte
  • Actualizat la: 05.02.2023

    Suntem ERPA HR, o companie specializata in Recrutare si Managementul Resurselor Umane in orice ramura din domeniul industrial,oferind servicii integrate pentru partenerii nostri.

    O companie pentru oameni, cu o echipa de profesionisti care sunt orientati atat catre client, cat si catre candidati.
    Sustinem si consiliem candidatii pentru a identifica si accesa joburile potrivite, pe care sa le iubeasca din primul moment.
    Ne bazam pe o experienta de 12 ani in activitatea de recrutare si servicii suport in domeniul industrial si nu numai.

    Gaseste toate oportunitatile deschise la noi in acest moment urmarind paginile noastre din retelele de socializare, cat si pe site-ul nostru.

    Chiar daca esti deja un profesionist, sau inca nu ai experienta – asteptam CV-ul tau cu acelasi entuziasm! Te vom ajuta sa faci schimbarea potrivita in cariera.

    Daca esti un potential viitor colaborator – te ajutam sa recrutezi profesionisti de top si sa beneficiezi de Servicii HR si Servicii Suport Productie la cele mai bune standarde.

    Cerinte

    - Preferabil Liceu industrial de profil
    - Minim scoala profesionala profil electric, sau electromecanic
    - Bune cunostinte norme SSM
    - Cunostinte de hidraulica, pneumatica, automatizare - reprezeinta un avantaj
    - Cunostinte operare SAP constituie un avantaj

    Responsabilitati

    - Responsabil cu activitatea de mentenanta corectiva si preventiva a echipamentelor de productie
    - Investigheaza defectele si elaboreaza un diagnostic prin utilizarea instrumentelor/
    aparatelor adecvate, prin chestionarea utilizatorului masinii
    - Efectueaza reparatiile necesare aduce echipamentul/dispozitivul la conditiile standard de
    functionare (capacitate, calitate) conform instructiunilor / cartilor echipamentului.
    - Se asigura ca reparatiile efectuate sunt de buna calitate, fara improvizatii,
    - Efectueaza si inregistreaza operatiunile de mentenanta preventiva in conformitate cu
    standardele de mentenanta elaborate.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu : 4100 RON net

    Tichete de masa/ zi – 20 Ron
    · Bonus Craciun- 450 Ron/ salariat,
    · Bonus Paste- 450 Ron/ salariat,
    · Bonus 8 Martie atat pentru pentru femei, cat si pentru barbati- 150 Ron

    - Tichete de vacanta sau valoare prima vacanta- 1450 Ron (valoare tichete de vacanta)
    - Bonus trimestrial – in functie de indicatorii de performanta obtinuti trimestrial

    Transport - asigurat din Ploiesti