Manipulant marfa/ Picker - Departament Achizitii MedLife

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MedLife SA active.

Vezi toate job-urile Manipulant marfa/ Picker - Departament Achizitii MedLife active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: MedLife SA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2023

    Sunt 26 de ani de când primii noștri pacienți au trecut pragul unei clinici MedLife. Sunt 26 de ani de când sănătatea a devenit pentru noi mai mult decât o profesie, o pasiune. Sunt milioane de pacienți care au apelat la noi în căutarea celor mai bune soluții la nevoile lor medicale, cu încrederea și siguranța că întâlnesc aici oameni capabili, profesioniști pasionați, medici experimentați, personal amabil și un zâmbet care să le șteargă orice urmă de neliniște de pe chip.

    Încrederea pacienților noștri este cea mai importantă resursă a activității noastre, de aceea, de la deschiderea primei noastre clinici, acum 26 de ani, nu am încetat să inovăm, să cunoaștem, să investim în medicii noștri și în echipamentele medicale și să fim prezenți cât mai aproape de pacienții noștri din întreaga țară.

    Cerinte

    Pentru a avea succes in cadrul acestui job, ai nevoie de: Rezistență la efort fizic prelungit și o condiție fizică bună
    Reziliență psihică în situații de stres
    Atitudine orientată spre rezolvarea de probleme
    Aptitudini matematice de baza
    Aptitudini de comunicare orală și scrisă
    Autonomie în muncă, dar și capacitatea de a lucra în echipă

    Responsabilitati

    - Efectuarea recepției cantitativă și calitativă a produselor;
    - Controlarea dacă, produsele primite, corespund datelor înscrise în actele însoțitoare, identifici eventualele vicii aparente și semnezi pentru primirea acestora;
    - Operarea în program intrările de materiale și obiecte de inventar conform facturilor și ieșirile potrivit bonurilor de consum semnate de persoanele competente;
    - Eliberarea valorilor materiale numai în baza documentelor întocmite, vizate şi aprobate de către persoanele competente;
    - Intocmirea lunara a necesarului de materiale pentru secțiile și ambulatoriul de specialitate al spitalului și verifici respectarea aprovizionării conform necesarului;
    - Comunicarea serviciului de aprovizionare stocurile din magazie;
    - Asiștarea la inventarierea bunurilor din gestiunea ta şi semnezi pentru realitatea datelor înscrise în listele de inventariere;
    - Primirea zilnica a documentele de intrare - ieşire a valorilor materiale pe care le verifici sub cele trei aspecte: formă, calcul şi conţinut şi întocmeşte notele de recepţie.

    Pentru mai multe detalii, atasati CV-ul dvs. si veti fi contactat de catre Echipa de Recrutare MedLife.
    La MedLife suntem mereu cu un pas inainte, fapt ce ne-a clasat ca lider al serviciilor medicale private din Romania. Sanatatea este pasiunea si profesia noastra si ne dorim imbunatatirea calitatii vietii fiecarui pacient ce ne trece pragul. Ne dedicam toate resursele pentru a asigura servicii medicale profesioniste, la cele mai inalte standarde, bazate pe un suport tehnologic de ultima generatie in condiitii impecabile de confort si siguranta. Astfel, depunem eforturi permanente pentru a raspunde nevoilor clientilor nostri si asiguram constant calitatea si siguranta actului medical. Nu incetam sa inovam, sa cunoastem, sa investim in medici si in echipamente medicale, sa fim prezenti cat mai aproape de pacientii nostri din toata tara, pentru ca increderea lor este cea mai importanta resursa a activitatii MedLife.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (45)