SPECIALIST RELATII SOCIALE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Apa Nova Bucuresti active.

Vezi toate job-urile SPECIALIST RELATII SOCIALE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Apa Nova Bucuresti
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.08.2022

    Apa Nova Bucureşti (societate ce face parte din Grupul Veolia) are principal obiect de activitate gestiunea serviciilor de alimentare cu apă și de canalizare pe teritoriul Municipiului Bucureşti, fiind concesionarul serviciilor publice de alimentare cu apă şi de canalizare din Municipiul Bucureşti.

    Cerinte

    Nivel studii: superioare;
    Nivel experiență: debutant/1-3 ani;
    Competențe digitale de utilizare a Ms Office și Google Suite;
    Înțelegerea și utilizarea termenilor medicali constituie un plus;
    Abilități soft: comunicare, responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză, capacitate de a lucra organizat cu termene limită, inițiativă, spirit de echipă, integritate și confidențialitate.

    Responsabilitati

    Gestionarea concediilor medicale ale salariaților companiei;
    Convocarea și programarea salariaților la examenul medical de medicina muncii;
    Întocmirea fișelor de identificare a factorilor de risc;
    Gestionarea dosarelor de asigurare de sănătate ale salariaților.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (30 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);
    Prime și bonusuri: prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;
    Decontarea serviciilor de apă/canalizare, decontarea cheltuielilor cu sejururile de vacanță/tratament (în limite legale);
    Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);
    Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;
    Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;
    Program de lucru hibrid (sediu și telemuncă);
    Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;
    Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

    Adresa locului de muncă: Splaiul Independenței nr. 235, sector 6, București
    Program de lucru: 08.00-16.00

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Apa Nova Bucuresti. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Apa Nova Bucuresti >>