Inspector resurse umane Junior - Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MISAVAN TRADING active.

Vezi toate job-urile Inspector resurse umane Junior - Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: MISAVAN TRADING
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 05.07.2022

    Furnizor de produse de curătenie cu experienta de peste 20 ani pe piata din Romania. Ne-am extins pe piata produselor si solutiilor de curatenie atat in domeniul retail si HoReCa, insa cu preponderenta catre domeniul profesional, ajutati de forta de vanzare, flota de distributie si portofoliul de produse comercializate (produse profesionale de curătenie, produse din hârtie si menaj). Ne dorim sa devenim lideri pe piata produselor de curatenie.

    Cerinte

    Pentru noi este important:
    să fi urmat cursul de IRU
    sa fii absolventa de studii superioare Resurse Umane
    sa iti doresti sa inveti procesele de HR
    sa cunosti o limba de circulatie internationala
    sa ai cunostinte de operare PC

    Responsabilitati

    vei invata de la o colega cu experienta in domeniu si in companie
    te vei ocupa cu intocmirea, redactarea, evidenta si arhivarea tuturor documentelor necesare angajarii, modificarii si incetarii contractelor angajatilor si a situatiilor tipice de resurse umane
    te vei asigura de respectarea procedurilor interne ale companiei in domeniul resurselor umane.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:
    salariu + tichete de masa
    reducere la achizitia de produse Misavan
    transport asigurat pe raza orasului Iasi
    instrumente de lucru: telefon de serviciu, laptop
    mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie nationala, in expansiune
    oportunitati de dezvoltare si formare profesionala

    Aplica fara CV
    Iasi,