Coordonator Sef Santier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MASTERBUILD active.

Vezi toate job-urile Coordonator Sef Santier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: MASTERBUILD
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.07.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Experiență în proiecte/contracte de proiectare şi execuţie/execuţie având ca obiect o construcţie civilă şi industrială.
    - Licenţiat în Inginerie Constructii Civile;
    - Cunoștințe MS Office,MS Project, Acad;
    - Abilități de planificare (programare, bugetare);
    - Abilități de urmărire organizațională;

    Responsabilitati

    - Întocmirea rapoartelor de activitate (jurnal de santier);
    - Elaborarea bugetului pentru proiectul de constructie sau o parte din acesta;
    - Să se preocupe de controlul insusirii si respectarii de catre personalul din subordine a prevederilor proiectului de executie si a prescriptiilor tehnice aplicabile;
    - Să asigure asistență permanentă pentru contractori, transmiterea informatiilor catre Project Manager.
    - Sa asigure oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul pe parcursul derularii proiectului;
    - Sa asigure gestionarea sistemului de management al calitatii la nivel de locatii

    Alte informatii

    Oferta noastră:
    - Proiecte atrăgătoare in România și în străinătate;
    - Pachet salarial competitiv și beneficii;
    - Asigurare Medicala;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (48)