Team Leader Franceza-Italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile COVISIAN ROMANIA active.

Vezi toate job-urile Team Leader Franceza-Italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: COVISIAN ROMANIA
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 10.06.2022

    Suntem interesați să luăm legătura cu candidații care au următoarele caracteristici:

    • Nivel avansat de limbă italiană/franceză scrisă și vorbită
    • Experiența de minim 2 ani într-un post similar
    • Competențe bune de organizare și prioritizare a activităților în timpul programului de lucru
    • Capacitatea de a munci în echipă, de a direcționa realizările individuale spre obiectivele organizaționale
    • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate
    • Abilități excelente de comunicare, negociere și persuasiune
    • Excelente cunoștințe de operare PC (Microsoft Office)
    • Capacitate excelentă de a interpreta problemele și soluționarea lor în timp util
    • Proactivitate
    Descrierea jobului

    Resursa selectata se va ocupa de coordonarea unui grup de aproximativ 20 persoane, fiind responsabilă de performanțele individuale și cele de echipă.
    Monitorizează activitățile zilnice ale agenților și oferă feedback constant privind indicatorii de performanță, propunând soluții pentru îmbunătățirea și creșterea performanței acestora.
    Monitorizează rezultatele în raport cu obiectivele proiectului, identifică abaterile, propune și implementează planuri de acțiune.

    Dacă doriți să deveniți un membru al echipei Covisian România, vă oferim:
    • Mediu de lucru modern și plăcut, într-un sistem profesionist, bazat pe comunicare
    • Activitate diversă ce stimulează acumularea permanentă de cunoștințe și împiedică plafonarea
    • Specializare profesională în vederea dezvoltării unei cariere stabile
    • Pachet salarial complex și motivant
    • Oportunități de promovare în cadrul companiei
    • Contract pe perioada nedeterminată
    • Locație în inima orașului ( zona Palas)

    Descrierea companiei

    Covisian România, membră a Grupului Covisian, a fost înființată în 2017 ca răspuns la cererea pieței de Business Process Outsourcing de a combina excelența operațională cu capacitatea de inovare, pentru a obține o îmbunătățire continuă a experienței clienților.
    Și pentru că succesul este susținut de oameni talentați care contribuie la dezvoltarea companiei, căutăm colegii potriviți care să se alăture echipei noastre.
    Oferim un mediu plăcut și stabil într-o companie în plină ascensiune, cu oportunități reale de dezvoltare profesională.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (19)