Inginer Productie & Mentenanta - Calarasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TenarisSilcotub active.

Vezi toate job-urile Inginer Productie & Mentenanta - Calarasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: TenarisSilcotub
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Calarasi
  • Actualizat la: 24.12.2021

    Inginer Productie & Mentenanta - Calarasi Locatie: Calarasi Department: Productie & Mententanta Experienta: 2- 5 ani in mediul industrial constituie un avantaj   Cautam o persoana pasionata de mediul industrial atat pentru departamentul de productie cat si pentru departamentul de mentenanta, cu mínima experienta in domeniu, proactiva si deschisa pentru provocari noi, orientata spre rezultate si rezolvarea problemelor. Profil:

    • Absolvent studii tehnice in domeniul: Inginerie mecanica, electrica, metalurgie, stiinta materialelor, chimie, inginerie economica
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
    • Cunostinte specifice: Excel, Outlook,
    Ce oferim:
    • Salariu competitiv
    • Bonus de performanta
    • Mediu de lucru flexibil
    Responsabilitati:
    • Alaturi de echipa din productie este responsabil cu efectuarea analizelor care duc la optimizarea si imbunatatirea timpului si a calitatii procesului de fabricare a otelului, propune noi actiuni pentru obtinerea unei calitati mai bune a otelului si eliminarea defectelor de produs.
    • Elaborea si gestioneaza un set de indicatori de performanta pentru a monitoriza si masura rezultatele zonei.
    • In echipa de mentenanta gestioneaza si supravegheaza activitatile de intretinere din zona, asigura din punct de vedere tehnic analiza si solutionarea problemelor din domeniul de specialitate.
    • Participa la definirea procedurilor de intretinere pentru instalatii si echipamente.

    Aplica fara CV
    Calarasi,