Team Leader - curenti slabi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Team Leader - curenti slabi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.02.2022

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Ce am vrea noi să ai:
    • Studii medii sau avansate in domeniul electric (Electronica, Electrotehnica, Telecomunicatii);
    • Experienta in instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de securitate minim 3 ani;
    • Cunostinte de baza Microsoft Office, Autocad;
    • Diploma curs ARTS sau echivalent;
    • Cursuri de specializare de la diversi furnizori de echipamente - constituie un AVANTAJ;
    • Capacitate dе a lua decizii;
    • Persoana pro-activa si orientata spre rezultat;
    • Personalitate deschisa - relationeaza usor cu clientii;
    • Permis conducere Cat. B.

    Responsabilitati

    Ce vei face?
    • Vei coordona echipa de curenti slabi si te vei asigura de realizarea mentenantei preventive si corective a sistemelor de curenti slabi (CCTV, detectie si semnalizare incendiu, efractie, control acces, , voce date);
    • Vei participa ocazional impreuna cu echipa din subordine la executia de lucrari noi sau modificari lucrari existente;
    • Vei raspunde de realizarea lucrarilor de mentenanta conform graficelor;
    • Vei verifica completarea fiselor de interventie tehnica pentru toate activitatile;
    • Vei instrui periodic clientii privind operarea sistemelor instalate;
    • Vei asigura si urmari buna functionare a tuturor echipamentelor la simularile periodice;
    • Vei verifica daca operatiunile de mentenanta sunt realizate conform procedurilor interne;
    • Vei urmari si raporta toate neconformitatile descoperite pentru instalatiile de curenti slabi.

    Alte informatii

    Ce îţi oferim noi:
    • Pachet salarial atractiv;
    • Bonusuri in functie de performante;
    • Lucrezi de luni pana vineri, 8 ore pe zi:;
    • Tichete de masă in format electronic de 15 lei/zi lucrata;
    • Asigurare medicală privată pentru ca ne dorim sa lucrezi în siguranță și sănătos ;
    • Dezvoltare continuă prin sesiuni de workshop-uri, training-uri și certificări noi ;
    • Mediu de lucru atractiv si colectiv placut.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 4800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (19)