Lucrator depozit / Picker

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Maravet active.

Vezi toate job-urile Lucrator depozit / Picker active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Maravet
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Actualizat la: 01.11.2021

    Avem o istorie de peste 22 ani, incepându-ne activitatea in 1998, cand s-au facut demersurile pentru inregistrarea in Romania a primelor medicamente de uz veterinar din portofoliu. Astfel, am ajuns sa detinem exclusivitate pentru comercializarea in Romania a peste 170 de produse de uz veterinar.

    Cerinte

    - Îți place să lucrezi rapid și precis
    - Ești dispus să faci efort fizic
    - Ai simț înalt de responsabilitate și ești onest

    Responsabilitati

    Ceea ce va trebui să faci:
    - Să manipulezi, verifici și să aranjezi produsele pe raft
    - Să efectuezi operațiunile de etichetare, verificare și ambalare a produselor aferente comenzillor în vederea livrării acestora
    - Să îndeplinești norma zilnică stabilită
    - Să păstrezi curățenia la locul de muncă

    Ceea ce îți oferim:
    - Contract individual de muncă cu normă întreagă de 8 ore/zi
    - Program de lucru de Luni până Vineri, într-un schimb
    - Stabilitatea locului de muncă
    - Siguranța plății salariului
    - Colectiv de muncă tânăr și dinamic
    - Beneficii de tip: bonuri de masă, prime de sărbători, bonusuri, transport (corelat cu evoluția situației pandemice).

    Alte informatii

    Trimite-ne CV-ul tău menționând poziția pentru care aplici.

    Candidații selectați pentru susținerea interviurilor vor fi contactați telefonic sau prin email.

    Aplica fara CV
    Baia Mare,