Tehnician Asamblare Prototipuri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Huf Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Asamblare Prototipuri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Huf Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 02.11.2021
    Remote work: On-site

    RESPONSABILITATI:

    • Responsabil pentru asamblarea reperelor mecanice;
    • Responsabil pentru verificarea problemelor laasamblare si intocmirea listei de modificari areperelor (rework)
    • Verifica in stoc existenta pieselor necesare realizariiansamblului la statia/locul de asamblare si esteresponsabil de alimentarea statiilor de lucru
    • Responsabil pentru efectuarea activitatilor dereglare si setare a echipamentelor, montarea sidemontarea sculelor necesare
    • Responsabil de mentenanta preventiva aechipamentelor si sculelor de lucru
    • Participa la validarea proceselor de asamblarepentru loturile de productieIntervine tehnic la statiile care deservesc linia siparticipa la analiza de detectare a problemelorimpreuna cu liderul tehnic
    • Asigura suport la instalarea noilor statii sauechipamente
    • Asigura suport la realizarea rapoartelor 8D
    CERINTE:
    • Liceu industrial, mecanic sau electromecanic /Scoala profesionala cu specializare mecanica,lacatus-mecanic, montaje, masini si utilaje
    • Minim 3 ani experienta in productie
    • Desen tehnic nivel avansat
    • MS Office nivel mediu
    • Cunostinte procese asamblare mecanica
    • PDM nivel incepator
    OFERIM:
    • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta sievolutie profesionala
    • Echipa tanara, profesionala si dinamica
    • Program de lucru flexibil
    • Conditii de munca la standarde occidentale
    • Tichete cadou de sarbatori
    • Asigurare medicala privata, activitati sportive
    • Prima de vacanta si de sarbatori
    • Pachet special de fidelitate

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (11)