Reprezentant medical de vanzari pentru judetele Suceava si Neamt

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Maravet active.

Vezi toate job-urile Reprezentant medical de vanzari pentru judetele Suceava si Neamt active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Maravet
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Piatra Neamt
  • Suceava
  • Actualizat la: 01.11.2021

    Avem o istorie de peste 22 ani, incepându-ne activitatea in 1998, cand s-au facut demersurile pentru inregistrarea in Romania a primelor medicamente de uz veterinar din portofoliu. Astfel, am ajuns sa detinem exclusivitate pentru comercializarea in Romania a peste 170 de produse de uz veterinar.

    Cerinte

    Ceea ce trebuie să îndeplinești:
    - Să fii absolvent al Facultății de Medicină Veterinară;
    - Să ai permis de conducere categoria B;
    - Să ai disponibilitate pentru deplasări în zona arondată;
    - Să ai domiciliul în județul Neamț sau Suceava.

    Constituie avantaj:
    - Să ai experiență în vânzări;
    - Să ai abilități foarte bune de comunicare și negociere;
    - Să ai spirit de organizare;
    - Cunoașterea limbii engleze scris și vorbit;
    - Să ai bune cunoștințe de operare pe calculator (MS Office și Internet).

    Responsabilitati

    Obiectivul tău principal va fi crearea relației cu potențialii clienți, păstrarea relației cu partenerii actuali, și asigurarea dezvoltării zonei arondate, prin oferirea produselor firmei, în condițiile stabilite și acceptate de ambele părți.

    Ceea ce va trebui să faci:
    - Cunoști, promovezi și recomanzi produsele din portofoliul Maravet;
    - Prospectezi piața în vederea găsirii noilor oportunități de vânzare;
    - Realizezi și urmărești realizărea bugetului lunar, trimestrial și anual de vânzări;
    - Acordarea de atenție constantă nevoilor clienților și efectuarea de propuneri de îmbunătățire;

    Ceea ce îți oferim:
    - Pachet salarial atractiv corelat cu performanța;
    - Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional;
    - Stabilitate și siguranța plății salariului;
    - Echipă tânără și dinamică.

    Alte informatii

    Trimite-ne CV-ul tău până la data de: 31.07.2021.
    Candidații selectați pentru susținerea interviurilor vor fi contactați telefonic sau prin email.

    Suceava, Sibiu, Iasi, Job national

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Suceava, Piatra Neamt, Iasi,

    Vezi job-uri similare (11)