Inginer Economist

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 19.06.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Absolvent de studii superioare preferabil în domeniul construcțiilor;
    - Cunoștințe bune de utilizare computer: Microsoft Office, Microsoft Outlook;
    - Foarte bună capacitate de planificare, organizare și coordonare, spirit de echipă;
    - Bune abilitati de comunicare;

    Responsabilitati

    - intocmirea si arhivarea documentelor tehnice: devize, situaţii de lucrari;
    - gestionarea şi verificarea documentatiei aferente lucrarilor si proiectelor in care este implicata firma;
    - intocmirea ofertelor pentru executie de lucrari catre clienti si posibili clienti in baza datelor furnizate de Directorul Tehnic;
    - trimiterea cererilor de oferta pentru materiale;
    - realizarea de comparatii tehnice si economice ale ofertelor primite de la furnizori;
    - realizarea de comparatii tehnice si economice ale ofertelor transmise catre Beneficiarii existenti sau viitori;
    - transmiterea de comenzi de materiale, menţine legǎtura cu clienţii şi furnizorii firmei;
    - centralizarea comenzilor si urmarirea termenele de livrare;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Oportunitatea de dezvoltare profesionala;
    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonus anual de performanta;
    - Tichete de masa;
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata.