SPECIALIST OPERATIUNI ADMINISTRATIVE

Angajator: Artem Homine
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 15.06.2021

    ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce s-a nascut din dorinta de a veni atat in intampinarea companiilor cat si a persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca.
    Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , evaluare psihometrica de competente profesionale si personalitate , profil de compatibilitate si personalitate a echipei , analiza organizationala prin sondaje de opinie a angajatilor , servicii de outplacement , consultanta resurse umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

    Cerinte

    Cerinte

    - studii superioare finalizate
    - limba engleza – nivel avansat
    - limba italiana - avantaj
    - experienta in pozitie similara in companii din domeniul energiei , petrolului si gazelor
    - cunostinte MSOffice - ( Word , Excel ) - nivel bun
    - carnet conducere B

    Responsabilitati

    Descriere job

    - Coordonarea și organizarea logisticii pentru mobilizarea și demobilizarea personalului care urmează să fie angajat de clienți, si gestionarea rotației acestuia
    - Managementul călătoriilor: rezervarea serviciilor de călătorie ( bilet de avion, hotel )
    - Gestionarea procedurilor pentru obținerea vizelor și a permiselor de muncă la nivel internațional
    - Suport logistic personalului detasat pe toată durata sarcinii de lucru
    - Interfață constantă cu departamentele administrative și HSE pentru gestionarea contractuală și verificarea cerințelor de sănătate (certificare medicală și test Covid-19)
    - Verificarea dispozițiilor internaționale introduse în legătură cu pandemia de la Covid-19 cu ajustare relativă pentru tot personalul activ și cel mobilizat

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Artem Homine. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Artem Homine >>