Inginer Proces

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 17.04.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Minim 3 ani de experienta in productie pe un rol asemanator;
    • Studii superioare tehnice;
    • Bune competente de comunicare su leadership;
    • Orientare catre rezolvarea problemelor;
    • Adaptabil si cu spirit de echipa.

    Responsabilitati

    Principalele responsabilitati:
    • Controlul procesului în termeni de parametri de proces și calitate;
    • Crearea fluxurilor de proces prin injecție pentru proiecte noi sau actualizarea celor existente;
    • Evaluarea cerintelor pentru noi proiecte si supravegherea productiei;
    • Responsabil pentru conducerea și actualizarea PFMEA pentru un anumit proiect;
    • Documentarea tuturor modificarilor pentru un anumit proiect;
    • Asistarea Managerului în dezvoltarea de noi sisteme și proceduri.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu atractiv;
    • Tichete de masa;
    • Asigurare medicala;
    • Al 13-lea salariu;
    • Bonusuri anuale.