Operator CNC Craiova

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Angajam personal pentru postul de operator CNC strung si freza pentru o companie din Craiova.

    Ce asteptari avem:
    - Experienta de minim 2-3 ani pe operare masini CNC,
    - Cunostinte de desen tehnic,
    - Cunostinte de utilizare a aparatelor de masura si control;

    Responsabilitati

    - Vei executa piesele conform programului pe comanda numerica,
    - Te vei ocupa de intretinerea masinii astfel incat sa nu se deterioreze,
    - Vei sesiza maistrul in cazul unor erori aparute in procesul de productie,
    - Vei respecta graficul de realizare a lucrarilor;

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Salariu net atractiv,
    - Tichete de masa de 35 lei/zi,
    - Transport decontat,
    - Contract perioada nedeterminata.

    Programul de lucru este de luni pana vineri in 2 schimburi: 07:00-15:00 si 15:00-23:00.

    Pentru mai multe detalii si angajari ne puteti contacta la:
    TEL: 0720 534 815

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Vezi job-uri similare (4)