Operator print/insert

Angajator: ZIPPER
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.01.2021

    Noi suntem ZIPPER, o companie cu o traditie ce incepe la 1851 odata cu tiparirea primului timbru postal cu utilaje proprii, iar treptat am evoluat si am adaugat in portofoliu servicii complete de optimizare si consolidare a fluxurilor de date si documente.

    Suntem o echipa tanara, formata din oameni creativi, pasionati de ceea ce fac si care se adapteaza usor la schimbarile unei societati in continua dezvoltare.

    Ce cautam? E simplu, cautam oameni descurcareti, intuitivi, dornici sa invete cat mai multe lucruri si care sa poata jongla cu maiestrie in fata provocarilor zilnice.

    Ce oferim noi? Un mediu de lucru placut, o echipa tanara si dornica sa se afirme, oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Te-am convins? Atunci te incurajam sa aplici si sa fii parte din succesul nostru!

    Cerinte

    Cunostiinte teoretice si practice in domeniul operare PC, MS Office
    Aptitudini de comunicare orala
    Aptitudinea de a lucra cu utilaje industriale
    Planificare, organizarea locului de munca, organizare personala, control pentru operatiile si activitatile specifice
    Capacitatea de a evalua calitativ materialul imprimat si material prima, si a lua decizii, in limita competentei postului
    Responsabilitate, spirit tehnic, spirit practic, eficient, ordonat
    Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul de lucru

    Responsabilitati

    ACTIVITATI PRINCIPALE:

    Operare Echipamente
    Intretinerea si reglarea echipamentelor
    Completarea documentelor de monitorizare a procedeului de printare

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu fix+ tichete de masa de 15 ron/zi
    Asigurare medicala privata
    Acces la un program de dezvoltare personala si profesionala
    Concediu de odihna extins, in functie de vechimea in munca
    Prime de sarbatori, sporuri.

    Program este in 3 schimburi de la ora 06-14, 14-22, 22-06